LT EN
Slaptažodžio priminimas Registracija

Mūsų vartotojai

Apie mus

Puslapis buvo kuriamas identifikavus nišą virtualioje erdvėje. Nepaisant to, kad nekilnojamas turtas aktualus didžiajai daugumai gyventojų, tačiau vietos, kur būtų galima paskaityti, paanalizuoti ir aktyviai stebėti šia rinką kol kas nebuvo.

Tinklapis bus skirtas analizuoti ir stebėti pagrinde Baltijos šalių nekilnojamojo turto rinkas. Pirmame tinklapio kūrimo etape buvo padaryti pirmi žingsniai, kad sukurti patogias duomenų bazes, padaryti vietos informacijos keitimuisi ir diskusijoms. Su laiku tikimės tinklapio turinį plėsti ir pasiūlyti daugiau analizės galimybių. 

Kadangi nekilnojamą turtą analizuojant ir sekant jo tendencijas neįmanoma apsieiti be valstybių ekonomikos tendencijų sekimo, ši sritis bus taip pat aktyviai kuruojama šiame tinklapyje.

Tinklapio prioritetas yra informacijos kokybė, tad tinklapio turinys bus aktyviai prižiūrimas moderatorių. Siūlome atidžiai perskaityti tinklapio taisykles ir jų laikytis, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Tikimės iš lankytojų įdomių ir naudingų diskusijų, pagalbos pildant turinį bei pasiūlymų, kaip pagerinti tinklapio kokybę bei praplėsti tinklapio galimybes.Tinklapio vizija - apimti visas dominančias nekilnojamojo turto rinkas;

Tinklapio misija - padėti analizuoti nekilnojamojo turto rinkas ir su jo pagalba daryti teisingus investicinius sprendimus;

Tinklapio tikslas - sutaupyti kiekvieno besidominčio nekilnojamojo turto rinka laiką, surenkant pagrindinę informaciją apie rinkas. 

Prie tinklapio kūrimo prisidėjo: Matas Macijauskas (MatasM) - bendra tinklapio koncepcija ir Tadas Sugintas (ezhux) - techninis tinklapio palaikymas.

Apklausa

Kaip keisis būsto kainos didžiuosiuose miestuose 2016?
Kils daugiau nei 5% (0%)
Kils iki 5% (25%)
Nesikeis (0%)
Kris iki 5% (25%)
Kris daugiau nei 5% (25%)
Neturiu nuomonės (25%)

Viso balsavo: 4
Visos apklausos

Dienoraščiai

12-27 11:50 SauleJakim
Juratecity.lt - Nekiln...
05-26 01:56 MatasM
NTzemelapis.lt...
02-06 21:51 MatasM
LNTPA konferencija - a...
01-14 08:43 MatasM
2014 pradžia...
12-11 12:33 MatasM
Naujas verslo centrų b...

(c) UAB "NT spekuliantai"                             Tinklalapio taisyklės Kontaktai

Sprendimas: adme
CMS: easywebmanager