LT EN
Slaptažodžio priminimas Registracija

Mūsų vartotojai

Dienoraščiai

2009-11-30 12:17 - straipsniai 11 27/28/29 (pozityvaus monitoringo Beta versija - išbandykite) (MatasM)


Kaip jau tinklapyje buvo informuota, jau beveik du metai siuntinėju draugams, kolegoms ir daug nepažįstamų žmonių straipsnių mini suvestinę. Dalinai ji buvo talpinama ir šiame tinklapyje, išmėtant naujienas per atskiras temas. Tad, kad daugiau nebeteršt diskusijų, straipsnių apžvalga bus talpinama dienoraščio formą 5 kartus į savaitę. Taip pat kaip ir anksčiau bus siuntinėjama visiems norintiems elektroniniu paštu. O diskusijas palikime gilesnėm įžvalgom :)

----

Per savaitgalį teko pažiūrėti vieną dokumentinį filmą, kuriame kalbama apie POZITYVŲ MĄSTYMĄ gyvenime ir kaip tai veikia tavo savijautą, aplinką, žmones, kurie tave supa, galų gale verslą. Gal filme šnekantys žmonės yra tik aktoriai, gal visos istorijos yra išgalvotos, bet filmas vis vien duoda peno apmąstymams. Manau kiekvienas atras filme bent vieną naudingą mintį, kuri privers šiek tiek pergalvoti kai kuriuos dalykus.
Savo ruoštu aš šiek tiek žadu pakeisti savo daromos straipsnių apžvalgos formą, labiau išryškindamas pozityvias naujienas, kurių gal ir nėra tiek daug, kiek mes norėtume matyti. Naujienos bus suskirstytos į pozityvias, negatyvias ir neutralias, kad Jūs patys galėtumėte atsirinkti ką norite skaityti, o ko ne.


The Secret
Filmas, apie kurį šnekėjau aukščiau.

Kad dieną pradėtumėte su gerom emocijom (jas garantuoju 200%), siūlau pažiūrėti du filmukus, kur T-Mobile (britų telekomunikacijos bendrovė) surengė du siurprizus Londone ir Liverpulyje. Pažiūrėti privaloma ir su garsu! O kad tokiom emocijom gyventų ir Jūsų artimieji bei kolegos, prašom persiųsti ir jiems :)
http://www.youtube.com/watch?v=VQ3d3KigPQM
http://www.youtube.com/watch?v=orukqxeWmM0&feature=channel

TEIGIAMOS NAUJIENOS
Mažmeninės prekybos apimtys per mėnesį padidėjo 5,2 procento

Statistikos departamentas patvirtino: BVP smuko mažiau
„Patikslintais duomenimis, trečiąjį ketvirtį BVP to meto kainomis sudarė 23,954 mlrd. Lt ir per metus sumažėjo 14,2%, o per ketvirtį padidėjo 13,1%.“
„Anksčiau skelbta, kad trečiojo ketvirčio pirmasis BVP įvertis sudarė 23,713 mlrd. Lt ir per metus mažėjo 14,3%, o per ketvirtį didėjo 13%.“

Pasaulio ekonomokos judėjimas kvadratinės šaknies ženklu
Finasta ir Nordea prognozuoja, kad ekonomika dabar bris pamažu iš nuosmukio.

Latvijos biudžeto projektas sulaukė tarptautinių skolintojų palaiminimo
„Europos Komisija ir Tarptautinis valiutos fondas parėmė Latvijos vyriausybės parengtą 2010 m. biudžeto projektą. Latvija iš šių tarptautinių skolintojų laukia trečiosios finansinės pagalbos dalies.“ – po šios žinios pasitikėjimas latu turėtų išaugti.

Japonijoje nedarbo lygis netikėtai sumažėjo
„Nedarbo lygis, spalio mėn., sumažėjo iki 5,1 procento, nuo mėnesiu anksčiau siekusio 5,3 proc...“

NEAUTRALIOS NAUJIENOS
Dzīvokļus izīrē par komunālajiem maksājumiem
Rygoje atsiranda vis daugiau būsto nuomos variantų, kai mokama tik už komunalines. Tai daugiau didelės kvadratūros butai senuose daugiabučiuose, kur komunaliniai patarnavimai yra labai dideli.

Vietnamas devalvavo savo valiutą
„Šalies centrinis bankas dongą JAV dolerio atžvilgiu trečiadienį devalvavo 5,2%.“ – tai reiškia, kad dabar su savo litais mes galime nusipirkti daugiau visokių gėrybių Vietname. O Vietnamo produkcija atpigs ir taps konkurencingesnė.

NEIGIAMOS NAUJIENOS
Švedijos atsigavimas stringa
„Trečiąjį ketvirtį per metus Švedijos ekonomika susitraukė 5%, per ketvirtį pakilo 0,2%“

Arabai numušė naftos kainas biržose
„Kainos smukimą sukėlė trečiadienį Dubajaus valdomos bendrovės „Dubai World“ paskelbta žinia apie mokumo problemas. 69 mlrd. USD skolų iš viso turinti „Dubai World“ pranešė kreditoriams siūlysianti atidėti kai kurių savo finansinių įsipareigojimų vykdymą.“


Apklausa

Kaip keisis būsto kainos didžiuosiuose miestuose 2016?
Kils daugiau nei 5% (0%)
Kils iki 5% (33.33%)
Nesikeis (0%)
Kris iki 5% (33.33%)
Kris daugiau nei 5% (0%)
Neturiu nuomonės (33.33%)

Viso balsavo: 3
Visos apklausos

Dienoraščiai

12-27 11:50 SauleJakim
Juratecity.lt - Nekiln...
05-26 01:56 MatasM
NTzemelapis.lt...
02-06 21:51 MatasM
LNTPA konferencija - a...
01-14 08:43 MatasM
2014 pradžia...
12-11 12:33 MatasM
Naujas verslo centrų b...

(c) UAB "NT spekuliantai"                             Tinklalapio taisyklės Kontaktai

Sprendimas: adme
CMS: easywebmanager