LT EN
Slaptažodžio priminimas Registracija

Tinklalapio taisyklės

Naudodamiesi šiuo tinklapiu ir jo teikiama informacija, jūs patvirtinate, kad sutinkate su žemiau pateiktomis taisyklėmis. Jų nepaisymas bus traktuojamas kaip nenoras lankytis tinklapyje ir jums bus uždrausta tai daryti.

1. Draudžiami vartotojų veiksmai ir turinys:

1.1 Prašome nepažeidinėti įstatymų bei kitų teisės aktų. Neskleisti informacijos, skatinančios rasinę, religinę, tautinę bei kitokią neapykantą. Neplatinti nelegalios programinės įrangos. Taip pat prašome neskleisti klaidinančios informacijos.

1.2 Prašome nesikeikti (taip pat ir užmaskuotai įvairiomis formomis ar simboliais), neįžeidinėti ir nemenkinti kitų tinklapio vartotojų. Jūs galite nesutikti su kito žmogaus nuomone ir užvesti normalią argumentuotą diskusiją vietoje to, kad pultumėte tyčiotis ir įžeidinėti. Tad už šio punkto pažeidimą bus redaguojamos/trinamos žinutės ir duodamas įspėjimas. Jei Jūsų elgesys diskusijose nepasitaisys, bus apribota teisė naudotis tinklapiu.

1.3 Forume tikimės rimtų diskusijų su argumentais. Jei neturite ką pasakyti, tai ir nesakykite. Tokie pasisakymai kaip „NT kris, nes taip sakė mano tėvas“ bus trinami ir už tai bus duodami įspėjimai. Jei įspėjimai nepadės ir toliau rašysite tokius komentarus, vartotojui bus apribota teisė rašyti forume.

1.4 Forume ir komentaruose draudžiama dėti reklamą, nuorodas į kitus tinklapius reklamos tikslais, atskleisti kitų tinklapio vartotojų privačius duomenis be jų sutikimo. Nenaudokite daug spalvų, didelių paveikslėlių, nerašykite vien didžiosiomis raidėmis. Pradėdami naują temą, tiksliai ir aiškiai formuluokite antraštę ir pirmoje žinutėje įvardinkite temos esmę, kad diskusija vėliau nenukryptų į šalį. Jei tema apie konkretų NT sektorių, tai būtinai jį įvardykite pavadinime.

1.5 Puslapyje prašome nesiregistruoti slapyvardžiais, kuriuose yra keiksmažodžiai, ar kitoks įžeidžiantis tekstas ar reklama. Nes tokie vartotojai bus trinami.

1.6 Forume prašome cituoti labai saikingai. Pagalvokite, ar tikrai citata reikalinga ir ar ji pridės diskusijai papildomos vertės ar informacijos. Jei citata reikalinga, cituokite tik pagrindinę komentuojamą mintį. Rekomenduojame, kad citata nebūtų ilgesnė už patį komentarą.

Tinklapio moderatoriai pasilieka teisę:

Trinti forumo taisyklių neatitinkančias žinutes bei komentarus tinklapyje be atskiro perspėjimo. Žinutes, kurios kartojasi arba yra ne toje temoje, perkelti į joms skirtas temas. Už forumo taisyklių pažeidimus skirti įspėjimus bei savaitei atjungti nuo forumo. Jei pažeidimai kartojasi, atjungimo terminas gali būti prailgintas (įspėjimas arba atjungimas gali būti apskųstas parašius argumentuotą laišką adresu info@ntspekuliantai.lt)

2. Vartotojams leidžiama:

2.1 Diskutuoti ir išsamiai reikšti savo mintis. Dalintis žiniomis ir konstruktyviais patarimais. Būti kukliems ir mandagiems.

2.2 Vartotojai gali įdėti į skyrelį „Nuorodos“ naudingus puslapių adresus, susijusius su nekilnojamojo turto rinka ar makroekonomika. Nuorodų aktyvavimą vykdo moderatorius.

2.3 Vartotojai gali parašyti straipsnį kuria nors tema (nekilnojamas turtas, ekonomika) ir jį patalpinti puslapyje. Straipsnių aktyvavimą vykdo moderatorius.

2.4 Vartotojai gali įdėti į sritį „Kalendorius“ naudingus renginius, susijusius su nekilnojamuoju turtu ar makroekonomika. Įrašų aktyvavimą vykdo moderatorius.

2.5. Vartotojai gali įdėti į sritį „Tyrimai“ naudingus tyrimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu ar makroekonomika. Tyrimų aktyvavimą vykdo moderatorius.

2.6. Vartotojai gali įdėti į sritį „Statistika“ šalių įrašus su aprašymais ir statistine informacija bei tapti to įrašo moderatoriais. Naujos valstybės įrašą aktyvuoja moderatorius.

2.7 Vartotojai gali parašyti po kiekvienu straipsniu ar balsavimu savo nuomonę, pastebėjimus ar pasiūlymus. Administracija visada į juos atkreipia dėmesį ir daro išvadas, papildo nauja informacija, koreguoja klaidas.

2.8 Vartotojai gali siūlyti idėjas, kaip tinklapį pagerinti, patobulinti, kad jis būtų kuo naudingesnis visiems lankytojams.

3. Moderatoriai

Moderatorius - tinklalapio www.ntspekuliantai.lt vartotojas, kuris yra pripažintas tinklapio autoritetas ir kuris prisiima įsipareigojimus, pareikšdamas norą pats ar administracijos siūlymu, prižiūrėti kuruojamą diskusijų temą ar tinklapio sritį. Moderatorių paprastų balsų dauguma tvirtina ir atleidžia tinklalapio administracija.

Tad tikimės iš visų lankytojų daugiau entuziazmo, kuriant ir tobulinant tinklapį. Tikimės, kad jis bus naudingas visiems besidomintiems nekilnojamojo turto rinka ir ekonomika, tiek naujokams, tiek profesionalams.

Savo klausimus ir patarimus siųskite mums e-pašto adresu: info@ntspekuliantai.lt. Iš anksto dėkojame už pagalbą.

Apklausa

Kaip keisis būsto kainos didžiuosiuose miestuose 2016?
Kils daugiau nei 5% (0%)
Kils iki 5% (25%)
Nesikeis (0%)
Kris iki 5% (25%)
Kris daugiau nei 5% (25%)
Neturiu nuomonės (25%)

Viso balsavo: 4
Visos apklausos

Dienoraščiai

12-27 11:50 SauleJakim
Juratecity.lt - Nekiln...
05-26 01:56 MatasM
NTzemelapis.lt...
02-06 21:51 MatasM
LNTPA konferencija - a...
01-14 08:43 MatasM
2014 pradžia...
12-11 12:33 MatasM
Naujas verslo centrų b...

(c) UAB "NT spekuliantai"                             Tinklalapio taisyklės Kontaktai

Sprendimas: adme
CMS: easywebmanager