LT EN
Slaptažodžio priminimas Registracija

Mūsų vartotojai

Straipsniai

2009-01-05 - Pagaliau tinklapio startas! (MatasM)


Sveiki kolegos,

Kas jau girdėjo, kas dar ne, kažkur metus brandinom vieną „slaptą“ internetinį projektą – www.ntspekuliantai.lt, tad su nekantrumu norime Jums jį ir pristatyti.

Priešistorė - anksčiau išplėtotas projektas panašiu pavadinimu - www.spekuliantai.lt parodė, kad Lietuvoje yra didelis poreikis internetiniams portalams, skirtiems bendrauti ir diskutuoti rimtesnėmis temomis. Ankstesnis mano ir kolegų darbas skirtas buvo stebėti vertybinių popierių rinkas.

Dabar gi, kai pastaruosius du metus dirbau su nekilnojamuoju turtu ir pagrinde su šios rinkos analize, šis sektorius man tapo prioritetinis ir labiau artimas. Ta proga inicijavau naujo tinklapio kūrimą, kuris bus skirtas nekilnojamojo turto rinkų ir valstybių ekonominių rodiklių analizei. Su šio tinklapio pagalba stebėsime statistinius rodiklius, juos analizuosime, modeliuosime ateities prognozes, stebėsime rinkas, bendrausime ir tikiuosi sukursime rimtą internetinį portalą, kuriame naudingos informacijos ras ir rinkos analitikai, ir su nekilnojamuoju turtu dirbantys žmonės, ir šiaip besidomintys.

Prie tinklapio kūrimo daugiausia prisidėjo trys žmonės – aš, Matas Macijauskas (nekilnojamojo turto dalis), Dainora Juškevičiūtė (atsakinga už ekonominių rodiklių stebėjimą) ir Benediktas Laurušonis (nekilnojamojo turto dalis). Kadangi tinklapis buvo kuriamas be strateginių investuotojų pagalbos, pradžioje padarėme, mūsų akimis, pagrindinius darbus, kurie turėtų atgaivinti tinklapį. Tikiuosi, kad su laiku atsiras ir pinigų srautai, iš kurių bus galima toliau plėtoti projektą, nes idėjų tikrai netrūksta.

Labai noriu pakviesti apsilankyti, patyrinėti, prisiregistruoti ir dalyvauti tinklapio gyvenime. Taip pat tikiuosi sulaukti iš Jūsų idėjų, pasiūlymų bei kritikos. Nepažadu, kad į viską atsižvelgsime tuojau pat, bet pažadu, kad geras idėjas su laiku tikrai įgyvendinsime.

Pagarbiai,
www.ntspekuliantai.lt kūrėjaiPeržiūrų skaičius: 3805
- 4.4

Komentarai

2009-01-05 17:37
sankaba
Sveikinu. Manau forumo ideja gera, laiku ir vietoje. Aš siulau  ntspekuliantam bendrųjų,specialuju planų tema.
2009-01-05 17:40
MatasM
Dekui. Būtinai padarysim.
2009-01-06 23:34
Ginciuz
Sveikinu su portalo startu! Seniai reikėjo kažko panašaus.

Keletas pasiūlymų:
1) fav icon, nes įsidėjus į bookmarks būtų lengviau atskirti
2) kažkaip keistai atrodo tas skaitymas iš apačios į viršų... :) Gal kokį mygtuką galėtumėt įtaisyt, kuris padarytų standartiškai :) tada visi būtų patenkinti.

šiam kartui tiek, sėkmės!

Apklausa

Kaip keisis būsto kainos didžiuosiuose miestuose 2016?
Kils daugiau nei 5% (0%)
Kils iki 5% (33.33%)
Nesikeis (0%)
Kris iki 5% (33.33%)
Kris daugiau nei 5% (0%)
Neturiu nuomonės (33.33%)

Viso balsavo: 3
Visos apklausos

Dienoraščiai

12-27 11:50 SauleJakim
Juratecity.lt - Nekiln...
05-26 01:56 MatasM
NTzemelapis.lt...
02-06 21:51 MatasM
LNTPA konferencija - a...
01-14 08:43 MatasM
2014 pradžia...
12-11 12:33 MatasM
Naujas verslo centrų b...

(c) UAB "NT spekuliantai"                             Tinklalapio taisyklės Kontaktai

Sprendimas: adme
CMS: easywebmanager