LT EN
Slaptažodžio priminimas Registracija

Mūsų vartotojai

Straipsniai

2009-11-24 - Žiniasklaidos monitoringas - pasiūlymas kiekvienam besidominčiam ekonomika ir nekilnojamuoju turtu (MatasM)


Sveiki, NTspekuliantai,

Daugelis Jūsų tikiuosi seka pasaulio ekonomikos situaciją ir skaito naujienas. Tačiau yra ir tokių, kuriems trūksta laiko šiam užsiėmimui, kuris suvalgo nemažai laiko per dieną, nes informacijos srautas šiais laikais yra labai didelis ir gan sunku atsirinkti, kas svarbu, kas ne.

Jau kažkur 2 metus siunčiu tokį savotišką žiniasklaidos monitoringą ekonomikos ir nekilnojamojo turto temomis. Jau seniau buvo iškelta idėja pasiūlyti ir tinklapio lankytojams gauti jį, tačiau tik dabar apsispręsta.

Kaip viskas vyksta?

Pirmiausia išrenkami straipsniai iš www.ntspekuliantai.lt, www.vz.lt, www.jtn.lt, www.delfi.lt, www.alfa.lt, www.balticbusinessnews.com, www.db.lv, www.dv.ee ir gavėjų pasiūlyti straipsniai. Straipsniai sudedami į laišką (antraštė, straipsnio linkas (adresas) ir po apačia pagrindinės citatos arba mano komentaras). Gavėjai patys pasirenka ar skaityti visą straipsnį, ar užtenka paskaityti antraštes ir citatas/komentarus po straipsniais (pvz pridedam). Tokį sąrašiuką siunčiu 5 kartus per savaitę.Pirminių gavėjų yra apie 160, antrinių - nežinoma.  Jei yra norinčių gauti naujienų santrauką el.paštu - rašykit matasm@ntspekuliantai.lt laišką, kuriame nurodykite į kurį el. pašto adresą siųsti monitoringą. Jei monitoringas nepatiks – visada bus galima Jus pašalinti iš sąrašo.

Monitoringo pradinis tikslas buvo tiesiog apšviesti aplinkinius kas dedasi pasaulyje, Baltijos šalyse. Vien skaitant kiekvieną dieną straipsnių antraštes gali jausti kokios yra rinkos tendencijos, nes žurnalistai tiesiogiai perteikia nuotaikas ir lūkesčius. Tad tikiuosi, kad būsimiems gavėjams trumpa naujienų santrauka taps naudingu įrankiu planuojant kaip elgtis netolimoje ateityje tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime.

Matas Macijauskas
NTspekuliantai.ltPeržiūrų skaičius: 4529
- 0

Apklausa

Kaip keisis būsto kainos didžiuosiuose miestuose 2016?
Kils daugiau nei 5% (0%)
Kils iki 5% (33.33%)
Nesikeis (0%)
Kris iki 5% (33.33%)
Kris daugiau nei 5% (0%)
Neturiu nuomonės (33.33%)

Viso balsavo: 3
Visos apklausos

Dienoraščiai

12-27 11:50 SauleJakim
Juratecity.lt - Nekiln...
05-26 01:56 MatasM
NTzemelapis.lt...
02-06 21:51 MatasM
LNTPA konferencija - a...
01-14 08:43 MatasM
2014 pradžia...
12-11 12:33 MatasM
Naujas verslo centrų b...

(c) UAB "NT spekuliantai"                             Tinklalapio taisyklės Kontaktai

Sprendimas: adme
CMS: easywebmanager