LT EN
Slaptažodžio priminimas Registracija

Mūsų vartotojai

Straipsniai

2010-01-08 - Brokerių blogai NTspekuliantai.lt (MatasM)


Sveiki NT rinkos stebėtojai,

Prieš kurį laiką gavome iš vieno tinklapio lankytojo pasiūlymą, kad čia atsirastų gyvesnių blogų (dienoraščių), kurie atspindėtų dabartinę rinkos situaciją. Paprastai šnekant, buvo prašyta paleisti savotišką tiesioginę transliaciją iš Lietuvos NT rinkos užkulisių.

Mes savo ruoštu pasikalbėjome su keliomis brokerių kompanijomis, kurios yra NTspekuliantai.lt partneriai naujinant informaciją tinklapyje ir pasiūlėme jiems užkurti blogą, kuriame jie skelbtų apie savo nuveiktus darbus, vykusias derybas NT rinkoje ir informuotų apie tai tinklapio lankytojus.

Tad turime jau pirmus savanorius, CORE SOLUTIONS, kurie bandys pagyvinti tinklapio turinį ir tikimės leis Jums suprasti kokio lygio nuolaidos egzistuoja įvairiuose rinkos segmentuose, miesto vietose ir panašiai. Iškarto informuojame, kad bloguose nebus įvardinama tiksli vieta ir sandoryje dalyvavusios pusės, nes tai yra konfidencialu, tačiau pateikiamos informacijos turėtų užtekti bendram suvokimui apie ką eina kalba.

Tikimės, kad CORE SOLUTIONS bus ne vienintelė kompanija, kuri prisijungs prie mūsų naujos idėjos plėtojimo, tad mielai laukiame daugiau entuziastų.

Iš tinklapių dalyvių tikimės komentarų, kad mūsų partneriai žinotų kas Jums įdomiausia ir į kuriuos NT segmentus Jiems reiktų atkreipti didesnį dėmesį.

Apie CORE SOLUTIONS

CORE SOLUTIONS (commercial and residential real estate solutions) – yra nekilnojamojo turto kompanija, veikianti komercinio bei gyvenamojo nekilnojamojo turto srityje. Specializuodamiesi šioje nekilnojamojo turto sferoje esame dėmesingi kiekvienam klientui, kokybiškai ir operatyviai reaguojame į mūsų klientų poreikius bei užtikriname aukštus aptarnavimo standartus.
Esame jauna, perspektyvi kompanija, tačiau mūsų darni bei veržli brokerių komanda turi ilgalaikę patirtį dirbdami nekilnojamojo turto sektoriuje bei yra palankiai vertinami daugelio rinkos dalyvių.

Malonaus skaitymo
NTspekuliantai.ltPeržiūrų skaičius: 4517
- 3

Komentarai

2010-01-19 10:23
KiauleVoras
Siūlau į mūsų puslapį priimti dar vieną "blogerį" rašantį apie NT rinką.  Visai įdomus stilius ir statistikos truputį įdėta.

http://naujibutai.blogas.lt/tema/nekilnojamojo-turto-rinka
2010-01-19 11:24
MatasM
Viskas gi ne nuo manęs priklauso :) patys turi pareikšti norą.
2010-01-19 18:34
statomas
Mano subjektyvia nuomone, tai ne blogas, tai prastos kokybės Eikos daromas piaras. Aš jų vietoje nusamdyčiau kitą žmogų, kažkaip per daug saldžiai jis jau ten...
2010-01-19 18:49
MatasM
Na, už nuomonę, jei ji yra priešinga, tačiau paremta argumentai, negali pykti. Tačiau jei argumentų nėra ir tik šnekama, kad šnekėt, tada tokių į eterį negalima leisti :)
2010-01-19 22:24
KiauleVoras
O jei tie "brokeriai-blogeriai" prisigalvos melagingu sandoriu ir kainu, kad tik labiau pasigirtu, save kuo patrauklesniais ir veiklesniais parodytu, kas juos patikrins, kad jie nemeluoja?
2010-01-19 23:16
MatasM
Rizika visada ir visur yra :) jei kada prigausim su tokiu variantu - blogai pasibaigs tam brokeriui ir aišku viešas pažeminimas ir ankstesnių pasiekimų nurašymas. Galvok Vorai pozityviau :) tu iškart ieškai sąmokslo teorijų.

Apklausa

Kaip keisis būsto kainos didžiuosiuose miestuose 2016?
Kils daugiau nei 5% (0%)
Kils iki 5% (33.33%)
Nesikeis (0%)
Kris iki 5% (33.33%)
Kris daugiau nei 5% (0%)
Neturiu nuomonės (33.33%)

Viso balsavo: 3
Visos apklausos

Dienoraščiai

12-27 11:50 SauleJakim
Juratecity.lt - Nekiln...
05-26 01:56 MatasM
NTzemelapis.lt...
02-06 21:51 MatasM
LNTPA konferencija - a...
01-14 08:43 MatasM
2014 pradžia...
12-11 12:33 MatasM
Naujas verslo centrų b...

(c) UAB "NT spekuliantai"                             Tinklalapio taisyklės Kontaktai

Sprendimas: adme
CMS: easywebmanager